Койловери ST XA

Більше, ніж просто заниження

За допомогою регульованих амортизаторів ви можете впливати не лише на дорожній просвіт вашого автомобіля. Незалежно від того, чи ви віддаєте перевагу комфорту або продуктивності, з ST XA Coilover ви можете контролювати динаміку руху.

ST XA: Ідеально адаптується до дороги перед вами

Для всіх, хто хоче впливати не лише на висоту свого мотоцикла. Завдяки широкому діапазону регулювання висоти, койловери ST XA забезпечують потрібний вам зовнішній вигляд. Завдяки широкому діапазону регулювання амортизаторів ви можете точно налаштувати поведінку вашого автомобіля, щоб досягти кращого контролю над дорогою без шкоди для комфорту.

  • Регульовані по висоті
  • Регульовані демпфери
  • Композитні пружинні пластини
  • Пилозахист і захист від ударів

Індивідуально регулюється по висоті

Комплекти койловерів ST XA забезпечують точне регулювання дорожнього просвіту та зовнішнього вигляду вашого автомобіля. Ми виготовляємо регульовану пружинну опору з міцного поліамідного композитного матеріалу з оптимізованим тертям та вставкою з нержавіючої сталі. Завдяки композитному матеріалу запобігається корозія між стійкою та опорою, що забезпечує тривале регулювання висоти, а вставка з нержавіючої сталі надає міцності та впевненості!

Контролюйте деталі

Більше контролю над динамікою руху завдяки регульованій технології відскоку KW

Койловери ST XA поставляються з попередньо встановленими заводськими налаштуваннями демпферів, з якими ми тестуємо їх на наших ударних динамометрах KW, перш ніж вони потраплять до вашої коробки. 16 чітких клацань регульованого демпфірування відскоку дозволяють вам покращити динаміку руху простим поворотом ручки регулювання. Кожен комплект включає детальну інструкцію з налаштування амортизаторів, що дозволяє легко повернутись до рекомендованих нами налаштувань у будь-який час. Якщо ви віддаєте перевагу комфорту, спортивності або чомусь середньому, ST XA залишає найдрібніші деталі динаміки руху у ваших руках.