Стабілізатори поперечної стійкості ST

Покращена керованість і зчеплення з дорогою

Стабілізатори поперечної стійкості ST покращують динаміку руху вашого автомобіля і завершують модернізацію підвіски. Залежно від автомобіля, наші стабілізатори поперечної стійкості ST можна регулювати, що дозволить вам вирівняти небажану поведінку автомобіля на більш високому рівні.

Відмінна керованість для вашого автомобіля

Хочете покращити керованість вашого автомобіля? Наші стабілізатори поперечної стійкості ST – ідеальне рішення. Модернізувавши стабілізатори поперечної стійкості, ви зменшите крен кузова та забезпечите кращу керованість, а також краще зчеплення з дорогою.

Заводські стійки проти розгойдування

Якщо у вашому автомобілі встановлені заводські стабілізатори поперечної стійкості, вони зазвичай виготовлені з набагато менших і слабших матеріалів, що призводить до значно нижчого рівня контролю над кузовом. Це призводить до більшої схильності до поганої керованості кузова порівняно з автомобілями з модернізованими стабілізаторами поперечної стійкості ST.

Стабілізатори ST

Наші стабілізатори поперечної стійкості ST виготовлені з надміцної авіаційної сталі холодного штампування.Зменшення різниці навантаження на колесо між зовнішнім і внутрішнім колесом на повороті буде одразу помітно. Додаткове зусилля на скручування є результатом модернізації стабілізаторів поперечної стійкості. Завдяки покращеному боковому контролю, зменшенню крену кузова та мінімізації різниці навантажень між зовнішнім та внутрішнім колесом у повороті ви відчуєте більш пряму керованість на високих швидкостях при входженні в повороти або при швидкій зміні навантаження.

Причина для оновлення стабілізаторів ST:

  • Зменшення крену кузова
  • Не впливає на комфорт їзди
  • Покращена керованість
  • Покращене зчеплення з дорогою
  • Кілька регулювань
  • Покращений баланс
  • Високоякісні втулки та фурнітура