Проставки для коліс ST AZX

Революційна система кріплення на болтах з адаптерними кільцями, орієнтованими на ступицю

Незалежно від того, чи використовує ваш автомобіль колісні болти або шпильки, ми пропонуємо правильну установку колісних проставок. З ST AZXWheelSpacer кожна комбінація коліс та шин може мати належний вигляд!

ST AZX: Maximize your STance

Не має значення, чи ваш автомобіль має колісні шпильки та гайки з наконечниками, чи використовує колісні болти, AZXWheelSpacer від ST підвіски має рішення, яке допоможе вам підібрати кріплення та максимально вирівняти вигляд коліс! Ми підібрали правильну комбінацію кріплень, щоб гарантувати, що проставки, кріплення та центральні адаптери AZX підійдуть до будь-якої маточини колеса. Крім того, система проставок AZX легко оновлюється, тому ви можете використовувати їх на інших автомобілях, просто змінивши центральний адаптер та кріплення. Максимізуйте свою гнучкість!

  • Для колісних болтів або шпильок
  • Розміри болтів від 5×108 до 5×127
  • Доступні в розмірах 20-35 мм на колесо
  • Запатентована система адаптерів, орієнтована на ступиц
  • Інноваційне обладнання для кріплення коліс
  • Дозволяє перейти з колісних болтів на шпильки!

Максимальна ширина? STAZX – ідеальний вибір!

Залежно від товщини, проставки AZXWheelSpacer можуть збільшити ширину колії на 40 мм, 50 мм, 60 мм або 70 мм на вісь (20 мм, 25 мм, 30 мм або 35 мм на колесо).В даний час проставки AZXWheelSpacer доступні для болтів з розмірами 5×108мм, 5×110мм, 5×112мм, 5×114.3мм, 5×120мм і 5×127мм.

Ідеальний монтаж, орієнтований на ступицю

Центральні адаптери ST забезпечують ідеальне центрування колеса завдяки запатентованій конструкції центральних адаптерів, орієнтованих на ступицю, які ідеально поєднуються з вашими колесами та ступицями.