Койловери ST XTA

Твоя машина. Твій стиль. Твоя підвіска.

Шукаєте максимальну продуктивність для свого автомобіля? Наші регульовані комплекти койловерів ST XTA – це те, що вам потрібно. Всі системи ST XTA поставляються з системою лінійних гоночних пружин, регульованими амортизаторами та алюмінієвими верхніми кріпленнями з регульованим розвалом.

ST XTA: Така ж індивідуальна, як і ви

Койловери ST XTA дозволять вам максимізувати динаміку руху вашого автомобіля, якщо ви спортивний амбітний водій. Завдяки лінійній системі гоночних пружин, регульованим амортизаторам та алюмінієвим верхнім кріпленням з можливістю регулювання розвалу, ви можете індивідуально налаштувати поведінку автомобіля лише кількома рухами. Будь то стиль або продуктивність, з койловерами ST XTA ви тримаєте все під контролем.

Індивідуально регулюється по висоті

Комплекти койловерів ST XTA забезпечують точне регулювання висоти вашого автомобіля, щоб ви могли контролювати зовнішній вигляд вашого автомобіля. Ми виготовляємо регульовану пружинну опору з міцного поліамідного композитного матеріалу з оптимізованим тертям та вставкою з нержавіючої сталі. Завдяки композитному матеріалу запобігається корозія між стійкою та опорою, що забезпечує тривале регулювання висоти, а вставка з нержавіючої сталі надає міцності та впевненості!

Контролюйте деталі

Більше контролю над динамікою руху завдяки регульованій технології відскоку KW.

Койловери ST XTA поставляється з попередньо встановленими заводськими налаштуваннями демпферів, з якими ми тестуємо їх на наших ударних динамо-машинах KW перед тим, як вони потрапляють у ваш бокс. 16 чітких клацань регульованого демпфірування відскоку дозволяють вам покращити динаміку руху простим поворотом ручки регулювання. Кожен комплект включає детальну інструкцію з налаштування амортизаторів, що дозволяє легко повернутись до рекомендованих нами налаштувань у будь-який час. Якщо ви віддаєте перевагу комфорту, продуктивності або чомусь середньому, ST XTA передає найдрібніші деталі динаміки руху у ваші руки.

XTA – The Top Performer

Завдяки лінійній системі гоночних пружин, регульованій амортизації та алюмінієвим верхнім кріпленням ST XTA має гнучкість, необхідну навіть для найзавзятішого водія, щоб отримати від автомобіля максимальну динаміку руху. Регульовані амортизатори та пластини розвалу дозволять вам налаштувати керованість вашого автомобіля за допомогою декількох простих налаштувань.

  • Регульована по висоті
  • Регульовані кріплення Unibal-top
  • Регульовані демпфери
  • Двокомпонентна система гоночних пружин Композитні пружинні пластини
  • Захист від пилу та ударів